omuhgn.jpg

TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç; Eğer Onu Yapmazsak Tayyip Erdoğan’ın Yol Arkadaşı da Olamayız!...

TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç; Eğer Onu Yapmazsak Tayyip Erdoğan’ın Yol Arkadaşı da Olamayız!...

TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç; 
Eğer Onu Yapmazsak
Tayyip Erdoğan’ın
Yol Arkadaşı da 
Olamayız!...
SİYASET 0
omuhgn.jpg
Ak Parti Isparta Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, tüm Ak Partililerin birbirine gereken saygıyı ve sevgiyi göstermesi gerektiğini belirterek; “Eğer biz bir olmayı beraber olmayı bilemezsek, birbirimize sarılmayı bilmezsek nasıl Recep Tayyip Erdoğan’ın yol ve dava arkadaşı oluruz. Bu mümkün olabilir mi?” dedi.
 
Ak Parti Isparta Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, dün Davraz Mahallesindeki Kapalı Pazar Yerinde gerçekleştirilen Ak Parti Isparta Merkez İlçe Kongresine katılarak bir konuşma yaptı.
BİLGİÇ “BU MAKAMLARA SAYGI GÖSTERMEK
GEREKTİĞİNİ BİLMEZİ GEREKİYOR”
Bilgiç, konuşmasında; “Hukuku korumak çok önemli bizlerinde mutlak suretle her yerde kendi işimize olan saygımızda dolayı hem partimizin hukukunu korumak zorundayız hem parlamentonun hukukunu korumak durumundayız hemde yapmış olduğumuz görevler sebebiyle hem milletvekilliği hukukunu aynı zamanda TBMM başkanvekiliyseniz de oranında hukukunu korumak ve bu makamlara saygı göstermek gerektiğini de bilmemiz gerektiğini de ifade etmek istiyorum.
“ÖYLE YAPARSAK, ONA
DESTEK DEĞİL KÖSTEK OLURUZ”
Eğer bizler birbirimize gereken saygıyı sevgiyi göstermezsek, bir olmayı beraber olmayı bilemezsek, nasıl bir oluruz, eğer bizler kardeşlik hukuku içerisinde bir aile kavramı hukuku içerisinde birbirimize sarılmayı bilmezsek biz nasıl Recep Tayyip Erdoğan’ın yol ve dava arkadaşı oluruz. Mümkün olabilir mi hem arkadaşlığı yapmak mümkün olmaz hem de liderimiz genel başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın içerde ve dışarıda yapmış olduğu bu kadar büyük mücadelede ona değil destek olsak olsak ona köstek oluruz. 
Türkiye eskisi gibi olmayacak da Ak Partiyle birlikte çok ciddi bir reform yaşadı her alanda çok büyük dönüşümleri hep beraber gördük bu dönüşümlerin neticesinde de daha da refahı artmış güçlü bir Türkiye ortaya çıktı ki hem Türk dünyası için hem İslam dünyası için rol model bölgesinde ve dünyada lider ve söz sahibi ülke ortaya çıktı.
“ÜLKENİN İÇİNDE VE
DIŞINDA HAİNLER VAR”
Dünyanın her neresinde olursa olsun nerede bir zulüm varsa zulmün karşısında durmayı bildi mazlumun yanında da yer almayı bildi ve bu iş kolay mı oldu tabiî ki hayır Cumhurbaşkanımız genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan bütün onun yol arkadaşları ve dava arkadaşları sizlerde bizlerde dahil olmak üzere Türkiye’nin 4 bir yanındaki teşkilat mensupları AK Partinin Recep Tayyip Erdoğan’ın sevdalılarıyla beraber oldu. İşler kolay mı değil siyaset tarihine baktığınızda Osmanlıya kadar da gidebiliriz ne zaman bu ülkede hele hele cumhuriyet döneminde bir yükseliş başladıysa bir kalkınma başladıysa hemen bunun önünü nasıl keseriz Türkiye’nin önünü keseriz diye içerdeki ve dışarıdaki hainler işe başlıyorlar.
“HER TÜRLÜ PİŞKİNLİĞİN
ALTINA İMZA ATIYORLAR”
Bugün coğrafyamıza baktığımızda yaşananlar ortada siz mavi vatanın kendi denizlerimizde kavgasını veriyoruz ve uluslar arası hukuktan kaynaklanan hakkı kullanarak birleşmiş milletlerde şuan tefsiye etmiş olduğu şekliyle sınır anlaşması imzalıyorsunuz bütün Avrupa, Yunanistan, Kıbrıs ayağa kalkıyor bir bakıyorsunuz ki onlarla beraber ayağa kalkan onların Türkiye’deki işbirlikçileri ve vatan hainleri in onunla da kalmıyor. Siz yanı başınız da bir terör koridoru oluşmasın bir terör devleti kurulmasın diye bir mücadelenin içerisindesiniz teröristlerle mücadele ediyorsunuz içeride ve dışarıda onların işbirlikçileri her türlü pisliğin altına imza atıyorlar.
“BUKELEMUN GİBİ RENK
DEĞİŞTİRİYORLAR”
Bugün PKK’yı terör örgütü olarak görüyor ama PKK’nın bukalemun olarak kabuk değiştirip kendisinin organize etmiş olduğu YPD ve YPG’ye terör örgütüne silah desteği sağlayarak bölgeyi karıştırmak ve Türkiye Cumhuriyeti devletine karşı ABD ve Fransa destekli onların siyasi uzantısı olan parlamentoda bir parti ve ona da destek veren Türkiye’nin ikinci büyük partisi Cumhuriyet Halk Partisidir. Böyle bir tablodasınız artık her şey unutulmuş bir millet iki devlet diyoruz dost kardeş Azerbaycan, Ermenistan Azerbaycan’a  saldırıyor doğası gereği olması gereken Türk milletiyle cumhurbaşkanımızla birlikte Azerbaycan’ın yayında olduğunu vurguluyor her şekliyle ama CHP’nin genel başkan danışmanı eski genel başkan yardımcısı eski büyük elçi çıkıp Türkiye’yi  milis güçleri göndermekle suçlayabiliyor. Türkiye aleyhine Azerbaycan’ın haklı davasında da karalama kampanyası başlatılabiliyor.
“ORTALIĞI PROVAKE EDİYORLAR”
Kendi doğalgazımızı, petrolümüzü arıyoruz önemli bir rezervi Karadeniz’de buluyoruz ve çalışmalar devam ediyor, koro halinde hepsi bundan duydukları büyük üzüntüyü ortaya koyuyorlar bir ülkenin büyümesinden gelişmesinden halkın refahının artmasından eğer birileri rahatsız oluyor ise onlar gerçekten bu ülkenin ve milletin düşmanlarıdır.  Böylesine namertliğin alıp başını yürüdüğü bir ortamda bizlere düşen birlik ve beraberlik içerisinde cumhurbaşkanımızın elini rahatlatacak şekilde sahaya hakim olmaktır.
Her gün sokağı harekete geçirmek insanları tahrik etmek için her gün yeni bir provayı ortaya koyuyorlar her gün yeni bir girişim içerisindeler işte bizim bütün bunları önleyebilmemiz içinde yapmamız gereken 24 saat bütün vatandaşlarımızla beraber olmak hemhal olmaktır. Her gün sanki yarın önümüze seçim sandığı konulacakmış gibi sahada vatandaşlarımızla beraber olmak ve ülkemizde yaşananları ve ülkeyi dayatılmak istenilenleri yapılmak istenilenleri anlatmak olacaktır.
“BUNLARI HATIRLAYIN”
Bugüne kadar her şeyi denediler şimdide kur üzerinden mit davasını hatırlayın, mit müsteşarının gözaltına alınmak istemisin hatırlayın, mit tırlarının durdurulmak istemesini hatırlayın, gezi olaylarını hatırlayın, 17-25 Aralığı hatırlayın her şeyi bir kenara bırakın 15 Temmuz’u hatırlayın hepiniz sahadaydınız saklananların kaçanların aramızda yeri yok şimdi sizler bu mücadeleyi verdiniz vermeye de devam ediyorsunuz bitti mi hayır biz ülkeyi nasıl karıştırırız ekonomik olarak nasıl çökertiriz operasyon, operasyon ama Türkiye eski Türkiye değil bütün bu saldırılara dirençli bir şekilde süreci götürüyor.
“BUNUN YOLU
FEDAKARLIKTAN GEÇİYOR”
Enflasyonda yükselme var dolar aldı başını yürüdü bunlar hepsi gerçek ama bunlar kendi ekonomimizin derinlikleri içerisinde hallolur fakat bunun üzerinden sürekli olarak vatandaşımızın zihnini bulandırmak kandırmak adına her türlü yalanı gidip söyleyebiliyorlar. Bizlere düşen işin gerçeğini sürekli olarak vatandaşlarımıza anlatmamız bununda yolu 24 saat çalışmaktan ve fedekarlıktan geçiyor.
“TEŞKİLATÇILIK ÖZVERİ İSTER”
Ben sadece Ömer başkana değil kurucu ilçe başkanımız İskender Aydoğdu, Kamil İnci ve Ömer Parlak başkanıma ve bütün yönetimlerine hakikaten özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Teşkilatçılık fedakarlık ister, teşkilatçılık özveri ister, teşkilatçılık kendinden vermeyi ister, çocuğundan, işinden, gücünden hepsinden kendine ayırabilecek zamandan, maddi manevi fedakarlık ister. AK Partinin bütün teşkilat mensupları da bunu bilip gereğini her zaman yerine getirdiler.
“KENDİ İÇİMİZE
NİFAK SOKMAYALIM”
Yeni bir ekip bugün kongremizle işbaşına gelir genç bir ekip olacak genç bir kardeşimiz merkez ilçe başkanı olacak ona ve bütün ekibine başarılar diliyorum. Asla ve asla kardeşlik hukukunu unutmayalım, asla ve asla kendi içimize nifak sokma gayretlerine asla ve asla alet olmayalım bir olalım beraber olalım ve diri olalım. Tabiî ki bu davadan dönen alçaktır ama davanın içerisinde eğer biz meseleleri şahsileştirir ve kişiselleştirirsek yanlışın içerisine düşersek o zaman çok daha ağır lafları kullanmak gerekebilir Cumhurbaşkanımızın ortaya koymuş olduğu vizyon doğrultusunda güzel günlere ulaşmak dileğiyle” dedi.
 
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

BENZER HABERLER

İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur Konuyu Meclise Taşıdı; 
Ayıptır…
İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur Konuyu Meclise Taşıdı; Ayıptır…

İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur Konuyu Meclise Taşıdı; Ayıptır…

CHP’li 21 Milletvekili Isparta’yı; 
Karış Karış Gezecek
CHP’li 21 Milletvekili Isparta’yı; Karış Karış Gezecek

CHP’li 21 Milletvekili Isparta’yı; Karış Karış Gezecek

Gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan’da Kabine; 
Her An
Değişebilir!
Gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan’da Kabine; Her An Değişebilir!

Gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan’da Kabine; Her An Değişebilir!

Kongrede 
Isparta’nın Esamesi
Okunmadı!!!
Kongrede Isparta’nın Esamesi Okunmadı!!!

Kongrede Isparta’nın Esamesi Okunmadı!!!

Ak Parti’de 2. Başkanvekilinin; 
Kim Olduğu
Belli Oldu
Ak Parti’de 2. Başkanvekilinin; Kim Olduğu Belli Oldu

Ak Parti’de 2. Başkanvekilinin; Kim Olduğu Belli Oldu


AK Parti'de 75 Kişilik MKYK Belli Oldu: 
Listede 
Ispartalı 
İsim Var Mı?
AK Parti'de 75 Kişilik MKYK Belli Oldu: Listede Ispartalı İsim Var Mı?

AK Parti'de 75 Kişilik MKYK Belli Oldu: Listede Ispartalı İsim Var Mı?

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

sanalbasin.com üyesidir

ANKET

Sizce Isparta'da madde bağımlılığıyla yeteri kadar mücadele ediliyor mu?
İmsak00:00
Güneş00:00
Öğle00:00
İkindi00:00
Akşam00:00
Yatsı00:00

GÜNLÜK BURÇLAR

KoçBoğaİkizlerYengeçAslanBaşakTeraziAkrepYayOğlakKovaBalık

SÜPER LİG

TakımOGMBAP
1Beşiktaş3422663772
2Fenerbahçe3421762769
3Galatasaray3320853365
4Trabzonspor3416711959
5Atakaş Hatayspor34151181453
6Aytemiz Alanyaspor34151271552
7Gaziantep FK33138121051
8Demir Grup Sivasspor3412715751
9Fatih Karagümrük34131011950
10Göztepe35121211347
11Çaykur Rizespor34101212-1042
12Fraport TAV Antalyaspor3591115-1142
13İttifak Holding Konyaspor34101311-341
14Helenex Yeni Malatyaspor3381213-537
15MKE Ankaragücü3310167-1237
16Kasımpaşa3491510-1337
17Hes Kablo Kayserispor3481511-1735
18Medipol Başakşehir338169-1733
19Gençlerbirliği348188-2632
20BB Erzurumspor3471710-2331
21Yukatel Denizlispor336198-2726
2018

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığınca doğal gaz çıkartma faaliyetlerinde kullanılmak üzere ABD'den ithal edilen glikol ünitesi, Çorum'daki bir firma tarafından yerli imkanlarla üretildi.

2017

Afganistan'ın kuzeyindeki Belh vilayetinde bulunan 209. Şahin Kolordu Komutanlığına 10 askeri üniformalı kişi tarafından düzenlenen silahlı saldırıda 140 güvenlik görevlisi hayatını kaybetti

2016

Amerikalı pop yıldızı Prince, Minneapolis'teki evinde yaşamını yitirdi

2015

Kahramanmaraş'ta "Dünya Çocuk Rekorları" kapsamında 2 bin 500 çocuk aynı anda dişlerini fırçalayarak toplu diş fırçalama rekoru kırdı

2013

Paraguay'da, sivrisineklerden bulaşan virüsün neden olduğu dang humması salgınında 45 kişi öldü

2012

BM Güvenlik Konseyi, Suriye'de 300 kişilik gözlemci misyonu (UNSMIS) kurulmasını öngören karar tasarısını oy birliğiyle kabul etti. Türkiye, kararın süratle uygulamaya konulmasına büyük önem verdiğini bildirdi

2011

İstanbul'da düzenlenen Avrupa Büyükler Bireysel ve Takımlar Judo Şampiyonası'nda Türkiye, bayan takımıyla üçüncülük kupasını aldı, erkeklerde ise 73 kiloda mücadele eden Hasan Vanlıoğlu ile bronz madalya kazandı

2010

Başbakan Angela Merkel, Kristina Schröder ile genç kızları teknik mesleklere özendirmek amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen "Girls Day" günü kapsamında, aralarında 6 Türk kızının da bulunduğu 24 kız öğrenciyi başbakanlıkta ağırladı

2008

Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri, Gece Şahini olarak da anılan radara yakalanmayan uçak F-117 Nighthawk'ları hizmetten çıkardı.

2005

TBMM Başkanlık Divanı, "TBMM 85. Yıl Milli Egemenlik Onur Ödülü"nün Prof. Dr. Gazi Yaşargil'e verilmesini kararlaştırdı

2003

Irak'taki Saddam Hüseyin iktidarı'nın yıkılmasından sonra Geçici Koalisyon Yönetimi 28 Haziran 2004'e kadar idareyi ele aldı.

1996

Çeçenistan Devlet Başkanı Cahar Dudayev, Rus füze saldırısında öldü

1994

İlk Güneş dışı gezegenler Polonyalı gökbilimci Alexander Wolszczan tarafından keşfedildi.

1975

Vietnam Savaşı: Güney Vietnam devlet başkanı Nguyen Van Thieu, Saygon'u terketti.

1973

Devlet Ana, Yorgun Savaşçı gibi yapıtlara imza atan yazar Kemal Tahir 63 yaşında öldü

1967

Yunanistan'da darbe yapıldı. "Albaylar Cuntası" yönetime el koydu

1964

Rum Patriği Vekili Emilyanos ile Metropolit Canavaris, Türkiye aleyhine faaliyet gösterdikleri gerekçesiyle sınır dışı edildi

1964

Yunanistan, Kıbrıs'taki askeri birliğini, Birleşmiş Milletler Barış Gücü emrine vermeyi kabul etti

1960

Şehir planlamacısı Lúcio Costa ile baş mimar Oscar Niemeyer'in öncülüğünde tasarlanan Brasília, Brezilya'nın başkenti oldu.

1957

Muhsin Ertuğrul, İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatrolarının başına getirildi

1952

Türkiye ile Yunanistan arasında imzalanan anlaşmayla vize formaliteleri kaldırıldı

1944

Fransa'da kadınlar oy kullanma hakkını elde etti.

1939

Hatay, Türk gümrük tarifesine dahil oldu

1938

Pakistan'ın ünlü şairi Muhammed İkbal öldü

1920

Mustafa Kemal Paşa, vilayetlere Meclis'in 23 Nisan 1920'de açılacağını bildiren genelge yayımladı

1900

Tom Sawyer, Huckleberry Finn adlı öyküleriyle tanınan Amerikalı mizah yazarı Mark Twain öldü. Twain'in asıl adı Samuel Langhorne Clemens'ti

1864

Toplum bilimci Max Weber doğdu

1821

Sadrazam Benderli Ali Paşa görevinden ayrıldı ve 30 Nisan'da idam edildi. Benderli Ali Paşa padişah emri ile idam edildiği bilinen son sadrazamdır.

MÖ 753

Romulus ve Remus, Roma'yı kurdular.

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?Ziyaretçi Defteri