omuhgn.jpg

TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç; Eğer Onu Yapmazsak Tayyip Erdoğan’ın Yol Arkadaşı da Olamayız!...

TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç; Eğer Onu Yapmazsak Tayyip Erdoğan’ın Yol Arkadaşı da Olamayız!...

TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç; 
Eğer Onu Yapmazsak
Tayyip Erdoğan’ın
Yol Arkadaşı da 
Olamayız!...
SİYASET 0
omuhgn.jpg
Ak Parti Isparta Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, tüm Ak Partililerin birbirine gereken saygıyı ve sevgiyi göstermesi gerektiğini belirterek; “Eğer biz bir olmayı beraber olmayı bilemezsek, birbirimize sarılmayı bilmezsek nasıl Recep Tayyip Erdoğan’ın yol ve dava arkadaşı oluruz. Bu mümkün olabilir mi?” dedi.
 
Ak Parti Isparta Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, dün Davraz Mahallesindeki Kapalı Pazar Yerinde gerçekleştirilen Ak Parti Isparta Merkez İlçe Kongresine katılarak bir konuşma yaptı.
BİLGİÇ “BU MAKAMLARA SAYGI GÖSTERMEK
GEREKTİĞİNİ BİLMEZİ GEREKİYOR”
Bilgiç, konuşmasında; “Hukuku korumak çok önemli bizlerinde mutlak suretle her yerde kendi işimize olan saygımızda dolayı hem partimizin hukukunu korumak zorundayız hem parlamentonun hukukunu korumak durumundayız hemde yapmış olduğumuz görevler sebebiyle hem milletvekilliği hukukunu aynı zamanda TBMM başkanvekiliyseniz de oranında hukukunu korumak ve bu makamlara saygı göstermek gerektiğini de bilmemiz gerektiğini de ifade etmek istiyorum.
“ÖYLE YAPARSAK, ONA
DESTEK DEĞİL KÖSTEK OLURUZ”
Eğer bizler birbirimize gereken saygıyı sevgiyi göstermezsek, bir olmayı beraber olmayı bilemezsek, nasıl bir oluruz, eğer bizler kardeşlik hukuku içerisinde bir aile kavramı hukuku içerisinde birbirimize sarılmayı bilmezsek biz nasıl Recep Tayyip Erdoğan’ın yol ve dava arkadaşı oluruz. Mümkün olabilir mi hem arkadaşlığı yapmak mümkün olmaz hem de liderimiz genel başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın içerde ve dışarıda yapmış olduğu bu kadar büyük mücadelede ona değil destek olsak olsak ona köstek oluruz. 
Türkiye eskisi gibi olmayacak da Ak Partiyle birlikte çok ciddi bir reform yaşadı her alanda çok büyük dönüşümleri hep beraber gördük bu dönüşümlerin neticesinde de daha da refahı artmış güçlü bir Türkiye ortaya çıktı ki hem Türk dünyası için hem İslam dünyası için rol model bölgesinde ve dünyada lider ve söz sahibi ülke ortaya çıktı.
“ÜLKENİN İÇİNDE VE
DIŞINDA HAİNLER VAR”
Dünyanın her neresinde olursa olsun nerede bir zulüm varsa zulmün karşısında durmayı bildi mazlumun yanında da yer almayı bildi ve bu iş kolay mı oldu tabiî ki hayır Cumhurbaşkanımız genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan bütün onun yol arkadaşları ve dava arkadaşları sizlerde bizlerde dahil olmak üzere Türkiye’nin 4 bir yanındaki teşkilat mensupları AK Partinin Recep Tayyip Erdoğan’ın sevdalılarıyla beraber oldu. İşler kolay mı değil siyaset tarihine baktığınızda Osmanlıya kadar da gidebiliriz ne zaman bu ülkede hele hele cumhuriyet döneminde bir yükseliş başladıysa bir kalkınma başladıysa hemen bunun önünü nasıl keseriz Türkiye’nin önünü keseriz diye içerdeki ve dışarıdaki hainler işe başlıyorlar.
“HER TÜRLÜ PİŞKİNLİĞİN
ALTINA İMZA ATIYORLAR”
Bugün coğrafyamıza baktığımızda yaşananlar ortada siz mavi vatanın kendi denizlerimizde kavgasını veriyoruz ve uluslar arası hukuktan kaynaklanan hakkı kullanarak birleşmiş milletlerde şuan tefsiye etmiş olduğu şekliyle sınır anlaşması imzalıyorsunuz bütün Avrupa, Yunanistan, Kıbrıs ayağa kalkıyor bir bakıyorsunuz ki onlarla beraber ayağa kalkan onların Türkiye’deki işbirlikçileri ve vatan hainleri in onunla da kalmıyor. Siz yanı başınız da bir terör koridoru oluşmasın bir terör devleti kurulmasın diye bir mücadelenin içerisindesiniz teröristlerle mücadele ediyorsunuz içeride ve dışarıda onların işbirlikçileri her türlü pisliğin altına imza atıyorlar.
“BUKELEMUN GİBİ RENK
DEĞİŞTİRİYORLAR”
Bugün PKK’yı terör örgütü olarak görüyor ama PKK’nın bukalemun olarak kabuk değiştirip kendisinin organize etmiş olduğu YPD ve YPG’ye terör örgütüne silah desteği sağlayarak bölgeyi karıştırmak ve Türkiye Cumhuriyeti devletine karşı ABD ve Fransa destekli onların siyasi uzantısı olan parlamentoda bir parti ve ona da destek veren Türkiye’nin ikinci büyük partisi Cumhuriyet Halk Partisidir. Böyle bir tablodasınız artık her şey unutulmuş bir millet iki devlet diyoruz dost kardeş Azerbaycan, Ermenistan Azerbaycan’a  saldırıyor doğası gereği olması gereken Türk milletiyle cumhurbaşkanımızla birlikte Azerbaycan’ın yayında olduğunu vurguluyor her şekliyle ama CHP’nin genel başkan danışmanı eski genel başkan yardımcısı eski büyük elçi çıkıp Türkiye’yi  milis güçleri göndermekle suçlayabiliyor. Türkiye aleyhine Azerbaycan’ın haklı davasında da karalama kampanyası başlatılabiliyor.
“ORTALIĞI PROVAKE EDİYORLAR”
Kendi doğalgazımızı, petrolümüzü arıyoruz önemli bir rezervi Karadeniz’de buluyoruz ve çalışmalar devam ediyor, koro halinde hepsi bundan duydukları büyük üzüntüyü ortaya koyuyorlar bir ülkenin büyümesinden gelişmesinden halkın refahının artmasından eğer birileri rahatsız oluyor ise onlar gerçekten bu ülkenin ve milletin düşmanlarıdır.  Böylesine namertliğin alıp başını yürüdüğü bir ortamda bizlere düşen birlik ve beraberlik içerisinde cumhurbaşkanımızın elini rahatlatacak şekilde sahaya hakim olmaktır.
Her gün sokağı harekete geçirmek insanları tahrik etmek için her gün yeni bir provayı ortaya koyuyorlar her gün yeni bir girişim içerisindeler işte bizim bütün bunları önleyebilmemiz içinde yapmamız gereken 24 saat bütün vatandaşlarımızla beraber olmak hemhal olmaktır. Her gün sanki yarın önümüze seçim sandığı konulacakmış gibi sahada vatandaşlarımızla beraber olmak ve ülkemizde yaşananları ve ülkeyi dayatılmak istenilenleri yapılmak istenilenleri anlatmak olacaktır.
“BUNLARI HATIRLAYIN”
Bugüne kadar her şeyi denediler şimdide kur üzerinden mit davasını hatırlayın, mit müsteşarının gözaltına alınmak istemisin hatırlayın, mit tırlarının durdurulmak istemesini hatırlayın, gezi olaylarını hatırlayın, 17-25 Aralığı hatırlayın her şeyi bir kenara bırakın 15 Temmuz’u hatırlayın hepiniz sahadaydınız saklananların kaçanların aramızda yeri yok şimdi sizler bu mücadeleyi verdiniz vermeye de devam ediyorsunuz bitti mi hayır biz ülkeyi nasıl karıştırırız ekonomik olarak nasıl çökertiriz operasyon, operasyon ama Türkiye eski Türkiye değil bütün bu saldırılara dirençli bir şekilde süreci götürüyor.
“BUNUN YOLU
FEDAKARLIKTAN GEÇİYOR”
Enflasyonda yükselme var dolar aldı başını yürüdü bunlar hepsi gerçek ama bunlar kendi ekonomimizin derinlikleri içerisinde hallolur fakat bunun üzerinden sürekli olarak vatandaşımızın zihnini bulandırmak kandırmak adına her türlü yalanı gidip söyleyebiliyorlar. Bizlere düşen işin gerçeğini sürekli olarak vatandaşlarımıza anlatmamız bununda yolu 24 saat çalışmaktan ve fedekarlıktan geçiyor.
“TEŞKİLATÇILIK ÖZVERİ İSTER”
Ben sadece Ömer başkana değil kurucu ilçe başkanımız İskender Aydoğdu, Kamil İnci ve Ömer Parlak başkanıma ve bütün yönetimlerine hakikaten özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Teşkilatçılık fedakarlık ister, teşkilatçılık özveri ister, teşkilatçılık kendinden vermeyi ister, çocuğundan, işinden, gücünden hepsinden kendine ayırabilecek zamandan, maddi manevi fedakarlık ister. AK Partinin bütün teşkilat mensupları da bunu bilip gereğini her zaman yerine getirdiler.
“KENDİ İÇİMİZE
NİFAK SOKMAYALIM”
Yeni bir ekip bugün kongremizle işbaşına gelir genç bir ekip olacak genç bir kardeşimiz merkez ilçe başkanı olacak ona ve bütün ekibine başarılar diliyorum. Asla ve asla kardeşlik hukukunu unutmayalım, asla ve asla kendi içimize nifak sokma gayretlerine asla ve asla alet olmayalım bir olalım beraber olalım ve diri olalım. Tabiî ki bu davadan dönen alçaktır ama davanın içerisinde eğer biz meseleleri şahsileştirir ve kişiselleştirirsek yanlışın içerisine düşersek o zaman çok daha ağır lafları kullanmak gerekebilir Cumhurbaşkanımızın ortaya koymuş olduğu vizyon doğrultusunda güzel günlere ulaşmak dileğiyle” dedi.
 
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

BENZER HABERLER

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur; 
Siz İktidara 
Geleli Buralara 
Olanlar Olmuş
İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur; Siz İktidara Geleli Buralara Olanlar Olmuş

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur; Siz İktidara Geleli Buralara Olanlar Olmuş

CHP İl Başkanı Yalım Halıcı; 
Kime Sorsak
Aynı Sorun
Aynı Sıkıntı
CHP İl Başkanı Yalım Halıcı; Kime Sorsak Aynı Sorun Aynı Sıkıntı

CHP İl Başkanı Yalım Halıcı; Kime Sorsak Aynı Sorun Aynı Sıkıntı

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur; 
Bu Gidişle 
Isparta Gülü 
Tarihe Karışacak
İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur; Bu Gidişle Isparta Gülü Tarihe Karışacak

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur; Bu Gidişle Isparta Gülü Tarihe Karışacak

CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke; 
Isparta 
YOK 
Sayılıyor
CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke; Isparta YOK Sayılıyor

CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke; Isparta YOK Sayılıyor

MHP İl Başkanı Hasan Basri Sönmez; 
Mazbatasını 
Aldı
MHP İl Başkanı Hasan Basri Sönmez; Mazbatasını Aldı

MHP İl Başkanı Hasan Basri Sönmez; Mazbatasını Aldı

Ak Parti Isparta Merkez İlçe Başkanı Yasir Pirimoğlu; 
Mazbatasını Aldı
Görevine Başladı
Ak Parti Isparta Merkez İlçe Başkanı Yasir Pirimoğlu; Mazbatasını Aldı Görevine Başladı

Ak Parti Isparta Merkez İlçe Başkanı Yasir Pirimoğlu; Mazbatasını Aldı Görevine Başladı

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

sanalbasin.com üyesidir

ANKET

Sizce Isparta'da madde bağımlılığıyla yeteri kadar mücadele ediliyor mu?
İmsak00:00
Güneş00:00
Öğle00:00
İkindi00:00
Akşam00:00
Yatsı00:00

GÜNLÜK BURÇLAR

KoçBoğaİkizlerYengeçAslanBaşakTeraziAkrepYayOğlakKovaBalık

SÜPER LİG

TakımOGMBAP
1Aytemiz Alanyaspor54011113
2Fenerbahçe5302311
3Fatih Karagümrük521248
4Fraport TAV Antalyaspor521228
5BŞB Erzurumspor421127
6Galatasaray522127
7Demir Grup Sivasspor421117
8Kasımpaşa522117
9Atakaş Hatayspor4211-37
10Göztepe511336
11İttifak Holding Konyaspor410336
12Hes Kablo Kayserispor5230-46
13Çaykur Rizespor5122-15
14Trabzonspor5122-25
15Yeni Malatyaspor5122-45
16Yukatel Denizlispor5122-45
17Gaziantep FK5014-24
18Beşiktaş4121-24
19Gençlerbirliği4121-24
20Medipol Başakşehir5131-44
21MKE Ankaragücü4031-41
2017

ADALET BAKANI GÜL: GÜLEN'İN ARTIK İADESİNİ BEKLİYORUZ

2015

TÜRK SİNEMASININ ÜNLÜ OYUNCULARINDAN YILMAZ KÖKSAL 76 YAŞINDA VEFAT ETTİ

2009

WİNDOWS 7 RESMİ OLARAK PİYASAYA ÇIKTI

2003

TÜRK OYUNCU DERYA ARBAŞ BUGÜN HAYATINI KAYBETTİ

1988

BARIŞ MANÇO'NUN TELEVİZYON PROGRAMI 7’DEN 77’YE TRT'DE BAŞLADI

1988

TÜRK FUTBOLCU AYKUT DEMİR BUGÜN DOĞDU

1985

TÜRK ASILLI BELÇİKALI ŞARKICI HADİSE BUGÜN DOĞDU

1980

YÖNETMEN ÖMER KAVUR'UN FİLMİ YUSUF İLE KENAN MİLANO'DA ALTIN MADALYA ALDI

1976

Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Hak-İş) kuruldu.

1975

TÜRKİYE'NİN VİYANA BÜYÜKELÇİSİ DANİŞ TUNALIGİL ERMENİ TERÖRİSTLER TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ

1938

CHESTER CARLSON FOTOKOPİYİ İCAT ETTİ

1919

MUSTAFA KEMAL PAŞA İLE İSTANBUL HÜKÜMETİ'NİN BAHRİYE NAZIRI SALİH HULUSİ KEZRAK ARASINDA AMASYA PROTOKOLÜ İMZALANDI

1917

VAKİT GAZETESİ AHMET EMİN YALMAN VE ASIM US TARAFINDAN YAYIMLANMAYA BAŞLADI

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?Ziyaretçi Defteri