omuhgn.jpg

Isparta MÜSİAD'tan Ziyaretler Dizisi; Gevrek ve Kaya’ı Ziyaret Ettiler

Isparta MÜSİAD'tan Ziyaretler Dizisi; Gevrek ve Kaya’ı Ziyaret Ettiler

Isparta MÜSİAD'tan Ziyaretler Dizisi; 
Gevrek ve Kaya’ı Ziyaret Ettiler
ISPARTA 0
omuhgn.jpg
Müstakil ve Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Isparta Şubesi Başkanı Yalçın Baysan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek ve İl Defterdarı Nazım Kaya’yı makamlarında ziyaret ettiler.
 
Müstakil ve Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Isparta Şubesi, Kurumlar arası işbirliğini geliştirme adına ziyaretlerini sürdürüyor. MÜSİAD Isparta yönetimi bu doğrultuda iki ayrı kamu kurumunu ziyaret etti. Kurumlar arası işbirliğinin değerlendirildiği ziyaretlerin ilki Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne yapıldı.

BAYSAN; “PANDEMİYE RAĞMEN
SPOR ÇALIŞMALARINIZI YOĞUN
BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRDÜNÜZ”
Bugün saat 14.00’te gerçekleştirilen ziyarette konuşan MÜSİAD Isparta Şubesi Başkanı Yalçın Baysan; “Sayın Müdürüm, öncelikle bize zaman ayırdığınız için şahsım, yönetim kurulum ve tüm MÜSİAD camiası adına teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlerin çalışmalarını basından yakınen takip ediyor ve takdirle karşılıyoruz. Özellikle, gerek dünyada ve ülkemizde gerekse ilimizde yaşanan Covid – 19 pandemisi nedeniyle spor müsabakaları da büyük oranda sekteye uğradı. Öyle ki, başta futbol branşı olmak üzere tüm spor branşlarındaki müsabakalar, yarışmalar ve şampiyonaların büyük bölümü ya tamamen iptal edildi ya da aynı futboldaki gibi seyircisiz oynanıyor.
“YATIRIMLARA ARA VERMEDEN
DEVAM EDİYORSUNUZ”
Ancak, sizler böylesine zor bir dönemde bile diğer bir deyişle spor müsabakaları pandemi nedeniyle sekteye uğramasına rağmen siz spor yatırımlarına hız kesmeden devam ettiniz. Bunun en bariz örneği ise Davraz Kayak Merkezinde yapımı tamamlanan ve geçtiğimiz günlerde ilgili müteahhitten teslim aldığınız konusu basına da yansıyan 500 kişi kapasiteli spor salonu yatırımıdır. Işıkkent Mahallesinde yapılarak geçtiğimiz yıllarda hizmete sokulan 2500 kişilik Kapalı Spor Salonu da bu örneklerden birisidir. İşte bunlar gibi daha birçok önemli çalışmaya imza atıyorsunuz. Tüm bu çalışmalarınızı Isparta adına memnuniyetle karşılıyor ve size bu güzel çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz.
“HER ZAMAN ŞEHRİMİZİN VE ÜLKEMİZİN
DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKIYORUZ”
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’miz yani MÜSİAD, 1990 yılında kurulan ve bu 30 yıllık hizmet kervanında her geçen gün büyüyerek yolunda emin adımlarla ilerleyen Türkiye’nin en büyük Sivil Toplum Kuruluşlarından birisidir. Bizler de, MÜSİAD Isparta Şubesi olarak; ilimizdeki istihdam ve üretim faaliyetlerini sürdürüyoruz. Bu görev şahsıma geçtiğimiz Mart ayında tevdi edildi. Ben ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımla birlikte, aldığımız bayrağı, daha da yukarı taşımak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz ve göstermeye devam edeceğiz. MÜSİAD Isparta Şubesi olarak her zaman şehrimizin ve ülkemizin değerlerine sahip çıkarak hareket ettik. Gelecek dönemde de bu bilinçle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

GEVREK; “HER ZAMAN
DESTEK VERMEYE HAZIRIM”
Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek de, ziyarette yaptığı konuşmasında; “Öncelikle ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Ülkemizin en büyük Sivil Toplum Kuruluşlarından birisi olan MÜSİAD’ı ağırlamaktan mutluluk duydum. İl Müdürlüğümüz olarak, işadamlarımıza nasıl yardımcı olabiliriz, onların yatırımlarda önünü nasıl açabiliriz konusunda her zaman yardımcı olmaya ve sizlere destek vermeye hazırım. Yeter ki, ülkemiz ve ilimiz kazansın. Yatırımlar yapılsın, istihdam artsın” dedi.

BAŞKAN BAYSAN’DAN
MÜDÜR GEVREK’E PLAKET
Ziyaretin sonunda, MÜSİAD Isparta Şubesi Başkanı Yalçın Baysan, MÜSİAD’ın kuruluşunun 30. Yıldönümü münasebetiyle ve ziyaretin anısına Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek’e plaket takdim etti.
BAYSAN; “MALİYE, ÜLKEMİZİN KASASIDIR”
Daha sonra, Maliye’ye geçen MÜSİAD Heyeti, burada da saat 15.00’te İl Defterdarı Nazım Kaya’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette bir konuşma yapan Başkan Baysan; “Sayın Defterdarım, öncelikle bize zaman ayırdığınız için şahsım, üyelerim ve tüm MÜSİAD camiası adına teşekkürlerimi sunuyorum. Bilindiği gibi, Maliye bir ülke için son derece önemli bir unsurdur. Zira, Devlet Maliye marifetiyle toplumdan vergi toplar ve bu vergilerle hem personeline maaş öder hem de ülkenin kalkınması için büyük yatırımlar yapar. İşte sizler de Defterdarlık olarak ülkenin idame edilmesinde büyük görev ve sorumluluklar üstleniyorsunuz. Bundan dolayı, sizleri tebrik etmek istiyorum.

“DEVLETİMİZ
YAPILANDIRMALARLA
DESTEK OLUYOR”
Bilindiği gibi, tüm dünya olduğu gibi ülkemiz de Koronavirüs pandemisi nedeniyle zor bir süreçten geçiyor. Bu durum, doğal olarak ekonomiyi de derinden etkilemiş durumdadır. Devletimiz bu nedenle, esnafımıza, sanayicimize bir takım desteklemelerde bulunmuş ve bulunmakta olup, yapılandırma uygulamaları ile de vergi borçlarını olanların bu borçlarını ödemelerine kolaylıklar getirilmektedir. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’miz yani MÜSİAD, 1990 yılında kurulan ve bu 30 yıllık hizmet kervanında her geçen gün büyüyerek yolunda emin adımlarla ilerleyen Türkiye’nin en büyük Sivil Toplum Kuruluşudur.
“MÜSİAD OLARAK
VERGİMİZE SADIĞIZ”
Bizler de, MÜSİAD Isparta Şubesi olarak; ilimizdeki istihdam ve üretim faaliyetlerini sürdürüyoruz. Koronavirüs pandemisine rağmen MÜSİAD mensuplarımız sizlere yani Maliye’mize vergilerini kuruşuna kadar ödeyerek vatandaşlık görevini en iyi şekilde yerine getirmeye devam etmektedirler. Bizler her zaman MÜSİAD Isparta Şubesi olarak şehrimizin ve ülkemizin değerlerine sahip çıkarak hareket ettik. Gelecek dönemde de bu bilinçle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

KAYA; “DUYARLILIKLARINDAN DOLAYI
MÜSİAD ÜYELERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
İl Defterdarı da ziyarette yaptığı konuşmada, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Ziyaretiniz bizleri son derece mutlu etmiştir. Teşekkür ediyorum. MÜSİAD üyelerinin vergisine sadık olup, devlete borcu olmaması konusundaki açıklamanız da bizi ayrıca memnun etmiştir. Bunun için de teşekkür ediyorum. Bilindiği gibi, ülke olarak Covid – 19 Pandemisi sürecinde zor bir dönemden geçiyoruz. Bu nedenle, devletimiz esnafımızın siz değerli işadamlarımızın borçlarını rahatlıkla ödeyebilsinler diye zaman zaman yapılandırma uygulamaları yapıyor. Bunlardan birisi de geçtiğimiz aralık ayında başlatıldı ve 31 Ocak tarihinde sona erecek. Bu vesileyle, vergi dairemize borcu bulunan ve şuana kadar yapılandırmaya başvurmamış vatandaşlarımıza da yapılandırmadan yararlanmaları noktasında çağrıda bulunuyorum” dedi.
Söz konusu ziyaret, plaket takdimi ile sona erdi.

 
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

BENZER HABERLER

İşsiz Sayıları Arttı Mı? Azaldı Mı? 
Isparta 
2021’e Kaç
İşsizle Girdi?
İşsiz Sayıları Arttı Mı? Azaldı Mı? Isparta 2021’e Kaç İşsizle Girdi?

İşsiz Sayıları Arttı Mı? Azaldı Mı? Isparta 2021’e Kaç İşsizle Girdi?

Isparta’da Üç Gün Sürecek Lodos’ta; 
Sessiz 
KATİLE
Dikkat!
Isparta’da Üç Gün Sürecek Lodos’ta; Sessiz KATİLE Dikkat!

Isparta’da Üç Gün Sürecek Lodos’ta; Sessiz KATİLE Dikkat!

Yapılandırma’da Son Haftaya Girildi; 
Dikkat! 
Son gün 
1 Şubat
Yapılandırma’da Son Haftaya Girildi; Dikkat! Son gün 1 Şubat

Yapılandırma’da Son Haftaya Girildi; Dikkat! Son gün 1 Şubat

Isparta’da 59 Bin 613 Kişiye 136,7 Milyon Lira Ödendi; 
Sosyal 
Koruma
Kalkanı
Isparta’da 59 Bin 613 Kişiye 136,7 Milyon Lira Ödendi; Sosyal Koruma Kalkanı

Isparta’da 59 Bin 613 Kişiye 136,7 Milyon Lira Ödendi; Sosyal Koruma Kalkanı

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Flaş Açıklama; 
Öğrenciler için 
O işlemler açıldı
Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Flaş Açıklama; Öğrenciler için O işlemler açıldı

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Flaş Açıklama; Öğrenciler için O işlemler açıldı


Isparta Orman Bölge Müdürlüğü 2021 Yılının İlk Toplantısını Dinarda Yaptı; 
Yeni Yıl
Hedefleri Masaya
Yatırıldı
Isparta Orman Bölge Müdürlüğü 2021 Yılının İlk Toplantısını Dinarda Yaptı; Yeni Yıl Hedefleri Masaya Yatırıldı

Isparta Orman Bölge Müdürlüğü 2021 Yılının İlk Toplantısını Dinarda Yaptı; Yeni Yıl Hedefleri Masaya Yatırıldı

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

sanalbasin.com üyesidir

ANKET

Sizce Isparta'da madde bağımlılığıyla yeteri kadar mücadele ediliyor mu?
İmsak00:00
Güneş00:00
Öğle00:00
İkindi00:00
Akşam00:00
Yatsı00:00

GÜNLÜK BURÇLAR

KoçBoğaİkizlerYengeçAslanBaşakTeraziAkrepYayOğlakKovaBalık

SÜPER LİG

TakımOGMBAP
1Beşiktaş2014422444
2Fenerbahçe2013431942
3Galatasaray2012532439
4Gaziantep FK209381035
5Aytemiz Alanyaspor2010641434
6Trabzonspor20956233
7Atakaş Hatayspor20965432
8Fatih Karagümrük20866430
9Yeni Malatyaspor20776127
10Fraport TAV Antalyaspor20668-626
11Göztepe20677525
12Kasımpaşa20794-725
13Çaykur Rizespor20677-825
14Demir Grup Sivasspor20569-424
15Medipol Başakşehir20686-624
16İttifak Holding Konyaspor20695023
17Hes Kablo Kayserispor205114-1219
18Gençlerbirliği205114-2019
19MKE Ankaragücü205123-918
20BB Erzurumspor204115-1617
21Yukatel Denizlispor203125-1914
2017

Yunanistan Yüksek Mahkemesi, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Yunanistan'a kaçan 8 darbeci askerin Türkiye'ye iade edilmemeleri yönünde karar verdi

2016

"Tahşiyecilere kumpas" davası kapsamında tutuklu bulunan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının FETÖ/PDY'ye ilişkin ana soruşturması kapsamında da tutuklandı

2016

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, 17 yıl aradan sonra ilk defa Katolik dünyasının merkezi Vatikan'ı ziyaret etti

2015

Filipinler'in güneyinde güvenlik güçleriyle silahlı örgütler arasında çıkan çatışmada 50 polis öldü

2014

Filipinler hükümetiyle isyancı Moro İslami Kurtuluş Cephesi'nin, ülkenin güneyinde yıllardır süren ve on binlerce kişinin yaşamını yitirdiği çatışmalara son vermeyi hedefleyen belge üzerinde anlaştığı bildirildi

2013

Mısır’ın Port Said Stadyumu'ndaki futbol karşılaşmasında geçen sene Şubat ayında 74 kişinin ölmesinin ardından açılan davada, 21 sanık hakkında idam kararı verildi

2013

Adana'ya konuşlandırılan Patriot Hava Savunma Sistemleri harekat yeteneğini kazanarak, operasyonel hale geldi

2011

TÜİK, enflasyon sepetini güncelledi. 2011 TÜFE sepeti 445 kalemden oluştu. Güncelleme sonucunda 2011 sepetine tramvay ücreti ve Süper Loto girdi, yünlü kumaş, kadın mantosu ve atık çöp ücreti sepetten çıkarıldı

2008

''Ergenekon'' soruşturması kapsamında gözaltına alınan emekli Tuğgeneral Veli Küçük, emekli Kurmay Albay Fikri Karadağ, Susurluk Davası hükümlüsü Sami Hoştan, avukat Kemal Kerinçsiz ile Sevgi Erenerol'un da aralarında bulunduğu kişiler tutuklandı

2006

Dünya Ekonomi Forumu, Davos'ta (İsviçre) toplandı.

2005

Condoleezza Rice, Amerika Birleşik Devletleri'nin ilk siyahi kadın dışişleri bakanı oldu.

2001

Gujarat'da (Hindistan) deprem: 20.000'den fazla kişi öldü.

2000

İstanbul Devlet Konservatuvarının kurucusu Fuat Türkay İstanbul'da 93 yaşında öldü.

1992

12 Eylül'den sonraki ilk kez memur eylemi İstanbul'da yapıldı.

1992

Boris Yeltsin, Rusya'nın nükleer füzelerinin Amerikan şehirlerini hedef almaktan vazgeçeceğini duyurdu.

1974

Bülent Ecevit başkanlığında Cumhuriyet Halk Partisi - Milli Selamet Partisi koalisyon hükümeti göreve başladı.

1974

Türk Hava Yolları'nın Van adlı yolcu uçağı, İzmir Cumaovası Havaalanı'nda pistin 100 metre uzağında yere çakıldı; 63 kişi öldü.

1966

İstanbul'un çeşitli semtlerinde "köylü pazarları" kurulması çalışmalarına başladı. Amaç, halkın daha ucuz sebze ve meyve yiyebilmesi idi.

1965

Hintçe Hindistan'ın resmi dili oldu.

1958

Klasik müzik bestecisi Bülent Arel'in Beş Sonnet adlı yapıtı ilk kez seslendirildi.

1950

Hindistan'da cumhuriyet ilan edildi.

1934

Apollo Tiyatrosu Harlem'de (New York) açıldı.

1931

Hindistan'da Mahatma Gandhi serbest bırakıldı.

1926

Televizyonun icadı bugün yapılmıştır.

1924

Petrograd'ın adı Leningrad olarak değiştirildi.

1911

Pilot Glenn H. Curtiss ilk deniz uçağını uçurdu.

1905

Güney Afrika Pretoria'da 3,106 kırat değerindeki dünyanın en büyük elması bulundu. 9 parçaya bölünen elmastan elde edilen ''Afrika'nın Büyük Yıldızı'' adındaki 530,2 kıratlık 74 yüzlü dünyanın en büyük pırlantası, Britanya tacına yerleştirildi

1837

Michigan 26. eyalet olarak Amerika Birleşik Devletleri'ne katıldı.

1788

İngiliz donanması Sidney sahillerinde. Avrupalıların kalıcı yerleşimi başlamış oldu.

1699

Osmanlı Devleti Karlofça Antlaşması'nı imzaladı.

1531

Lizbon'da (Portekiz) şiddetli deprem; binlerce kişi öldü.

1340

İngiltere kralı III. Edward, kendini Fransa kralı ilan etti.

66

Halley kuyruklu yıldızı Dünya'nın yakınından 5. kayıtlı geçişi.

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?Ziyaretçi Defteri