omuhgn.jpg

Belediye Başkanı Başdeğirmen; Hayra Olan Her İşte Beraberiz

Belediye Başkanı Başdeğirmen; Hayra Olan Her İşte Beraberiz

Belediye Başkanı Başdeğirmen; 
Hayra Olan Her 
İşte Beraberiz
ISPARTA 0
omuhgn.jpg
MHP İl ve Merkez İlçe Teşkilatı ile belediye meclisi üyeleri, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e nezaket ziyaretinde bulundu. MHP İl Başkanı Hasan Basri Sönmez Cumhur ittifakının geleceğin ümidi olduğuna vurgu yaparken, Başkan Başdeğirmen de, “Ankara'daki birlik beraberlik nasılsa, Isparta'daki birlik, beraberlik de aynıdır, bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Hasan Basri Sönmez, Merkez İlçe Başkanı Osman Gülay, il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri ile belediye meclisi üyeleri, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i makamında ziyaret etti. Belediye Meclisi Salonunda gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Öncelikle belediyemizde bizleri ziyarete geldiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Şahsım, belediyem ve Isparta halkımız adına burada beraber olmak sizlerle aynı saflarda oturmak, aynı güzelliği paylaşmak tabi ki bütün toplumumuzun özlediği görüntüler” dedi.
 
Siyasi düşünceler ne olursa olsun millet, gelecek, beka için her türlü hayırlı ve güzel işte beraber olabilmenin önemine değinen Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Bunun en güzel örneği ülkemizin bekası, geleceği, istiklali, bayrağı için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Sayın Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin bizlere göstermiş olduğu örnektir. Şu anda el ele, kol kola vererek Türkiye'mizin en zor günlerinde, hem içerden hem dışardan her türlü hainliklere, davranışlara karşı tek yumruk halinde, beraber olup bu ülkenin geleceğine sahip çıkabiliyorlar. İsteriz ki tüm siyasilerin aynı şekilde ülkemiz adına bu birlik beraberlik içerisinde olabilmeleri.
 
Ancak maalesef bunu göremiyoruz” görüşlerinde bulundu. Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen konuşmasında şunları söyledi: “Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Devlet Bahçeli Genel Başkanımız şu anda ülkemizin geleceğini, bayrağını, istiklali ve istikbali ile çok iyi görerek bu birlik beraberliği sağlamışlardır. Ankara'daki birlik beraberlik neyse, Isparta'daki birlik beraberlik de aynıdır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Tabii ki görevimiz esnasında, bazen birbirimize karşı eleştirilerimiz, görüşlerimizi bildirmemiz ve bazı konularda tartışmalarımız olacaktır, olmadığı sürece zaten doğruyu bulamayız. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi'yle beraber ülkemizde ve Isparta’mızda yapılacak her türlü güzel çalışmada, hayra olan her işte beraberiz. Biz bunun bilincindeyiz. Sağ olsun sayın başkanlarımızla da biz her şekilde istişareye açığız. Konuşmalarla, görüşmelerle, bizler bu çalışmaları devam ettiriyoruz. Tabii ki bu salonun içerisinde meclis üyelerimizle beraber Isparta için birçok kararlar alıyoruz. Burada aldığımız kararlarda, il başkanlarımız, ilçe başkanlarımızla beraber teşkilatımızla istişareler yaparak bu güzel çalışmaları devam ettiriyoruz.
 
Bizler siyasetçiler, belediye başkanı, meclis üyeleri, il yönetimi, ilçe yönetimi olarak her zaman için vatandaşımızın yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Herhangi bir vatandaş ayrımı olmadığını meclis çalışmalarında gösteriyoruz. Bizler, memleketimizde yaşayan, şehrimizde olan, bizlere oy versin vermesin, siyasi görüşü bizimle beraber olsun, olmasın her vatandaşımızla beraberiz. Çünkü biz vatandaş odaklı çalışma içerisindeyiz. Şu an yapmış olduğumuz ittifakta bunu göstermektedir. Isparta’mızda yaşayan, bölgemizde sorumlu olduğumuz yerler ve bunun dışındaki yerlerde dahi gerekli her türlü insani, vatandaş odaklı çalışmaları devam ettiriyoruz. Buna hiç kimse engel olamayacaktır.
 
Şu anda bizim bu meclisimizdeki görüntü bunun Ankara'ya yansımasıdır, aynen Ankara neyse Isparta’mızda budur” Ülkenin hem içeriden, hem de dışarıdan gerek terör, gerekse ekonomik olarak hain saldırılarla karşı karşıya kaldığını hatırlatan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Burada birlik beraberlik olduğu anda hiç kimse bize bir etki yapamaz. Her yerde bir çelme takılıyor bize, bu çelmelerden ne zaman tökezlesek güçlük şekilde de ayağa kalkıyoruz. Bugün Akdeniz'de, Karadeniz'de, Ege'de, Libya’da, Azerbaycan’da ve diğer ülkelerde yapmış olduğumuz çalışmalar büyük önem taşıyor. Türkiye'nin bu şekilde güçlü, dirayetle dik duruşuyla yürüyüşünden herkes rahatsız. Artık boyun eğen bir Türkiye yok” dedi. Kovid-19 pandemi sürecine de değinen Başkan Başdeğirmen, en kısa sürede ülkenin ve tüm insanlığın bu hastalıktan kurtulması temennisinde bulunurken, “Ziyaretleriniz için sayın başkanıma, ilçe başkanıma ve siz değerli yönetim kurulu üyelerimize, belediye meclisi üyelerimize çok teşekkür ediyorum.
 
Ziyaretinizden son derece memnun olduk, onur duyduk. İnşallah hep beraber güzel hizmetler yapmayı yüce Rabbim bizlere nasip etsin” ifadesinde bulundu. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e ev sahipliği ve misafirperverliği için teşekkür eden MHP İl Başkanı Hasan Basri Sönmez de, yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “Ben öncelikle Sayın Belediye Başkanımız, Şükrü Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizler Sayın Genel Başkanımız, Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Bey'in ‘Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar’ sloganıyla yola çıkılmış bir ittifakın ortak paydalarıyız. Sayın liderimizin dediği gibi Cumhur İttifakı, Metehan'dan Atilla'ya, Bilge Kağan'dan Osmangazi'ye, Fatih’ten Abdülhamit Han'a ve Mustafa Kemal'den bugün ve nice asırlara kadar devleşecek bir yürek, çarpan bir yürek, yükselen bir bayraktır. Cumhur ittifakı geleceğimizin ümididir.
 
Cumhur ittifakı evlatlarımızın, çocuklarımızın geleceğidir. Tabii ki bizler bu bilinçle sıradan sorunlarla, sıradan problemlerle zaman kaybetmememiz gerektiğini düşünüyorum. Yukarıda liderlerimiz bu yola baş koymuşken, bizlerde yerelde Isparta'da, hem Ispartalılar için, hem Isparta'nın sahibi olan Ispartalılar için, omuz omuza vererek Isparta'da aşamayacağımız hiçbir engel, çözemeyeceğimiz hiçbir sorun yoktur. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendinin söylediği gibi ittifakımızın amacı ülkemizi büyük ve güçlü Türkiye hedefine ulaştırmaktır.
 
Buradan şunu ifade etmek istiyorum. Bizlerin de amacı güçlü bir Isparta, sanayileşmiş bir Isparta, turizm merkezi olmuş bir Isparta diyorum. Hedefimiz 2023 güçlü Türkiye, büyük Türkiye diyorum” ifadelerinde bulundu. MHP İl Başkanı Hasan Basri Sönmez de, pandemi sürecine değinerek bu süreçte hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, tedavi görenlere şifa dilerken, başta sağlık çalışanları olmak üzere kurumlara ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.
 
 
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

BENZER HABERLER

İşsiz Sayıları Arttı Mı? Azaldı Mı? 
Isparta 
2021’e Kaç
İşsizle Girdi?
İşsiz Sayıları Arttı Mı? Azaldı Mı? Isparta 2021’e Kaç İşsizle Girdi?

İşsiz Sayıları Arttı Mı? Azaldı Mı? Isparta 2021’e Kaç İşsizle Girdi?

Isparta’da Üç Gün Sürecek Lodos’ta; 
Sessiz 
KATİLE
Dikkat!
Isparta’da Üç Gün Sürecek Lodos’ta; Sessiz KATİLE Dikkat!

Isparta’da Üç Gün Sürecek Lodos’ta; Sessiz KATİLE Dikkat!

Yapılandırma’da Son Haftaya Girildi; 
Dikkat! 
Son gün 
1 Şubat
Yapılandırma’da Son Haftaya Girildi; Dikkat! Son gün 1 Şubat

Yapılandırma’da Son Haftaya Girildi; Dikkat! Son gün 1 Şubat

Isparta’da 59 Bin 613 Kişiye 136,7 Milyon Lira Ödendi; 
Sosyal 
Koruma
Kalkanı
Isparta’da 59 Bin 613 Kişiye 136,7 Milyon Lira Ödendi; Sosyal Koruma Kalkanı

Isparta’da 59 Bin 613 Kişiye 136,7 Milyon Lira Ödendi; Sosyal Koruma Kalkanı

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Flaş Açıklama; 
Öğrenciler için 
O işlemler açıldı
Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Flaş Açıklama; Öğrenciler için O işlemler açıldı

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Flaş Açıklama; Öğrenciler için O işlemler açıldı


Isparta Orman Bölge Müdürlüğü 2021 Yılının İlk Toplantısını Dinarda Yaptı; 
Yeni Yıl
Hedefleri Masaya
Yatırıldı
Isparta Orman Bölge Müdürlüğü 2021 Yılının İlk Toplantısını Dinarda Yaptı; Yeni Yıl Hedefleri Masaya Yatırıldı

Isparta Orman Bölge Müdürlüğü 2021 Yılının İlk Toplantısını Dinarda Yaptı; Yeni Yıl Hedefleri Masaya Yatırıldı

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

sanalbasin.com üyesidir

ANKET

Sizce Isparta'da madde bağımlılığıyla yeteri kadar mücadele ediliyor mu?
İmsak00:00
Güneş00:00
Öğle00:00
İkindi00:00
Akşam00:00
Yatsı00:00

GÜNLÜK BURÇLAR

KoçBoğaİkizlerYengeçAslanBaşakTeraziAkrepYayOğlakKovaBalık

SÜPER LİG

TakımOGMBAP
2017

Yunanistan Yüksek Mahkemesi, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Yunanistan'a kaçan 8 darbeci askerin Türkiye'ye iade edilmemeleri yönünde karar verdi

2016

"Tahşiyecilere kumpas" davası kapsamında tutuklu bulunan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının FETÖ/PDY'ye ilişkin ana soruşturması kapsamında da tutuklandı

2016

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, 17 yıl aradan sonra ilk defa Katolik dünyasının merkezi Vatikan'ı ziyaret etti

2015

Filipinler'in güneyinde güvenlik güçleriyle silahlı örgütler arasında çıkan çatışmada 50 polis öldü

2014

Filipinler hükümetiyle isyancı Moro İslami Kurtuluş Cephesi'nin, ülkenin güneyinde yıllardır süren ve on binlerce kişinin yaşamını yitirdiği çatışmalara son vermeyi hedefleyen belge üzerinde anlaştığı bildirildi

2013

Mısır’ın Port Said Stadyumu'ndaki futbol karşılaşmasında geçen sene Şubat ayında 74 kişinin ölmesinin ardından açılan davada, 21 sanık hakkında idam kararı verildi

2013

Adana'ya konuşlandırılan Patriot Hava Savunma Sistemleri harekat yeteneğini kazanarak, operasyonel hale geldi

2011

TÜİK, enflasyon sepetini güncelledi. 2011 TÜFE sepeti 445 kalemden oluştu. Güncelleme sonucunda 2011 sepetine tramvay ücreti ve Süper Loto girdi, yünlü kumaş, kadın mantosu ve atık çöp ücreti sepetten çıkarıldı

2008

''Ergenekon'' soruşturması kapsamında gözaltına alınan emekli Tuğgeneral Veli Küçük, emekli Kurmay Albay Fikri Karadağ, Susurluk Davası hükümlüsü Sami Hoştan, avukat Kemal Kerinçsiz ile Sevgi Erenerol'un da aralarında bulunduğu kişiler tutuklandı

2006

Dünya Ekonomi Forumu, Davos'ta (İsviçre) toplandı.

2005

Condoleezza Rice, Amerika Birleşik Devletleri'nin ilk siyahi kadın dışişleri bakanı oldu.

2001

Gujarat'da (Hindistan) deprem: 20.000'den fazla kişi öldü.

2000

İstanbul Devlet Konservatuvarının kurucusu Fuat Türkay İstanbul'da 93 yaşında öldü.

1992

12 Eylül'den sonraki ilk kez memur eylemi İstanbul'da yapıldı.

1992

Boris Yeltsin, Rusya'nın nükleer füzelerinin Amerikan şehirlerini hedef almaktan vazgeçeceğini duyurdu.

1974

Bülent Ecevit başkanlığında Cumhuriyet Halk Partisi - Milli Selamet Partisi koalisyon hükümeti göreve başladı.

1974

Türk Hava Yolları'nın Van adlı yolcu uçağı, İzmir Cumaovası Havaalanı'nda pistin 100 metre uzağında yere çakıldı; 63 kişi öldü.

1966

İstanbul'un çeşitli semtlerinde "köylü pazarları" kurulması çalışmalarına başladı. Amaç, halkın daha ucuz sebze ve meyve yiyebilmesi idi.

1965

Hintçe Hindistan'ın resmi dili oldu.

1958

Klasik müzik bestecisi Bülent Arel'in Beş Sonnet adlı yapıtı ilk kez seslendirildi.

1950

Hindistan'da cumhuriyet ilan edildi.

1934

Apollo Tiyatrosu Harlem'de (New York) açıldı.

1931

Hindistan'da Mahatma Gandhi serbest bırakıldı.

1926

Televizyonun icadı bugün yapılmıştır.

1924

Petrograd'ın adı Leningrad olarak değiştirildi.

1911

Pilot Glenn H. Curtiss ilk deniz uçağını uçurdu.

1905

Güney Afrika Pretoria'da 3,106 kırat değerindeki dünyanın en büyük elması bulundu. 9 parçaya bölünen elmastan elde edilen ''Afrika'nın Büyük Yıldızı'' adındaki 530,2 kıratlık 74 yüzlü dünyanın en büyük pırlantası, Britanya tacına yerleştirildi

1837

Michigan 26. eyalet olarak Amerika Birleşik Devletleri'ne katıldı.

1788

İngiliz donanması Sidney sahillerinde. Avrupalıların kalıcı yerleşimi başlamış oldu.

1699

Osmanlı Devleti Karlofça Antlaşması'nı imzaladı.

1531

Lizbon'da (Portekiz) şiddetli deprem; binlerce kişi öldü.

1340

İngiltere kralı III. Edward, kendini Fransa kralı ilan etti.

66

Halley kuyruklu yıldızı Dünya'nın yakınından 5. kayıtlı geçişi.

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?Ziyaretçi Defteri